گروه خودرو به پیشواز بازگشایی خساپا رفت

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» ، باتوجه به بازگشایی سایپا در روز آتی قبل از مجمع سالیانه، گروه رنج مثبت زد و شاخص با رشد 48.6 واحدی در ارتفاع 18 هزار و 212 واحد ایستاد.
در این روز سهامداران تعداد 97.9 میلیون سهام خودرویی به ارزش 14 میلیارد تومان در 6.8 هزار نوبت معاملاتی دست به دست کردند.
طی دادو ستدهای روز جاری، شاهد رنج مثبت در نماد خودرو طی لحظات پایانی بازار بودیم، به طوریکه قیمت معاملاتی سهم نزدیک 5 درصد رشد کرد و نهایتا در قیمت پایانی 2,633 ریال با رشد 2 درصدی به کار خود پایان داد، حقوقی خودرو 24.5 میلیون خریدار و 11.8 میلیون فروشنده بود، در بین خریداران حقوقی شرکت نگار نصر از سهامداران عمده 3 میلیون خریدار بود.
همچنین امروز خودرو صورت مالی تلفیقی سال 95 را منتشر کرد که براساس آن شرکت مبلغ (576) ریال زیان تلفیقی به ازای هر سهم محقق نموده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 35 درصد کاهش زیان داشته است.
در پایان معاملات نماد خاور دوباره متوقف شد اما این بار دلیل توقف مجمع سالیانه بود، خاور در حاشیه 1 درصد منفی با قیمت 750 ریال پایانی به استقبال مجمع رفت، خپارس نیز پس از افت 1 درصدی به دلیل برگزاری مجمع سالیانه متوقف گردید.
امروز سه نماد قطعه سازی خمحرکه، خموتور و خپویش مثبت کامل و صف خرید بودند، خمهر نیز در حاشیه 4 درصد مثبت نوسان کرد و جزو سبزترینها بود، مابقی نمادها متعادل و حوالی صفر منفی بودند.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *